ЮНІ ФУТБОЛІСТИ - ЧЕМПІОНИ ОБЛАСТІ

Завершилась першість області з футболу серед юнаків 2003-2004 років народження.
В молодшій групі чемпіонами стали наші юнаки ДЮСШ «Локомотив», які в 12-ти матчах здобули дев’ять перемог, зігравши в одну нічию та зазнавши двох поразок набрали 28 очок. Другими стали ровесники з м. Новоархангельськ, а третіми – юнаки з м. Ульянівка.
В старшій групі перемогу святкували Новоархангельці, другими стала команда з м. Ульянівки, а наші юнаки стали бронзовими призерами.
Склад команди чемпіонів та бронзових призерів: Матвєєнко Вадим, Кокошко Данил, Гончарук Максим, Стародуб Дмитро, Кабанюк Дмитро, Бевз Володимир, Щербина Олександр, Щербинін Валентин, Кучеренко Дмитро, Кокошко Андрій, Мельничук Іван, Корінник Богдан, Іщук Максим, Гайда Артем, Степаненко Дмитро, Оліскевич Дмитро, Лисенко Назар, Головко Олександр, Поліщук Євген, Осатюк В’ячеслав, Гончарук Євген, Загоруйко Сергій, Мельник Максим, Герасімов Максим.

***

З другого по п’яте червня в м. Івано-Франківськ відбувся всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2004-2005 років народження, в якому прийняло участь 15 команд.
Чотири наших вихованці взяли участь в цих змаганнях представивши Одеську область, смт. Красні Окни.
Команда Красні Окни здобула чотири перемоги та зазнавши двох поразок посіла п’яте місце, вагомий внесок в ці перемоги вклали і наші вихованці: Кокошко Данил забив шість голів, а Стародуб Дмитро забив один гол та віддав декілька результативних передач. Гончарук Максим гарно відпрацював у захисті, а Матвєєнко Вадим допомагав команді на різних позиціях, а після травми воротаря навіть відстояв і декілька разів врятував команду від пропущених голів на воротах.

Віталій Бондар,
тренер з футболу ДЮСШ «Локомотив».