Робоча зустріч в Балтській територіальній громаді

Минулого тижня делегація Гайворонського району в складі голови районної ради Дмитра Грабового, міського голови Романа Волуйка, голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, економічного і соціального розвитку, торгівлі, промисловості та будівництва Віталія Пойди, начальника відділу правового та інформаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Майї Корінник перебувала з робочим візитом в об’єднаній внаслідок децентралізації Балтській територіальній громаді.

Довідково – центр територіальної громади - м. Балта (220 км до центру області – м. Одеса), чисельність населення станом на 1 січня 2015 – 33151, у тому числі дітей дошкільного віку – 978, шкільного віку – 3061. Кількість населених пунктів, що входять до складу спроможної територіальної громади – 28 (м. Балта – центр громади, с. Бендзарі, с. Андріяшівка, с. Білине, с. Акулинвіка, с. Відрада, с. Петрівка, с. Харитинівка, с. Борсуки, с. Гольма, с. Кармалюківка,с. Євтодія, с. Зелений Гай, с. Козацьке, с. Коритне, с. Ліснічвка, с. Мирони, с. Обжиле,с. Березівка, с. Оленівка, с. Мошняги, с. Семено-Карпівка, с. Пасат, с. Пасицели, с. Перейма, с. Перельоти, с. Немирівське, с. Саражинка). Обсяг доходів (розрахунковий) спроможної територіальної громади - 38 899 000 грн., у тому числі сформованих відповідно до статті 64 Бюджетного кодексу України - 34 194 000, бюджету розвитку - 81 000 грн., базової дотації - 4 624 000 грн. Площа території спроможної територіальної громади, кв. кілометрів - 854,6. Кількість закладів, що утримуються за рахунок бюджету органів місцевого самоврядування – 95, у тому числі: загальноосвітніх навчальних закладів I-III ступеня – 3, загальноосвітніх навчальних закладів I-II ступеня – 4, загальноосвітніх навчальних закладів I ступеня – 1, дошкільних навчальних закладів – 15, закладів позашкільної освіти – 3, закладів культури – 48, закладів фізичної культури – 1, фельдшерсько-акушерських пунктів – 15, амбулаторій, поліклінік – 4, лікарень.

Під час зустрічі Балтський міський голова Сергій Мазур та його апарат ознайомили делегацію з процесом децентралізації на Балтщині, розвитком населених пунктів Балтської об’єднаної територіальної громади. Під час діалогу обговорювалися практичні питання щодо фінансування програм, спрямованих на розвиток інфраструктури Балтської ОТГ, правовими нормами реформи, соціальними напрямками роботи Балтської міської ради, вирішенням проблем ЖКГ.

В результаті цієї зустрічі представники місцевого самоврядування району отримали чудовий досвід, прекрасні враження та домовились про подальше співробітництво.