СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

У четвер 10 серпня відбулась двадцять перша сесія міської ради сьомого скликання. Відкрив і вів її міський?голова?Роман Волуйко. На самому початку депутати проголосували за пропозицію розглянути першими в порядку денному земельні питання. Тож порядок денний був затверджений саме в такому вигляді.

Розглянувши земельні питання депутати затвердили деякі з них, а питання щодо погодження відведення в оренду земельних наділів (городів) гайворонцям, які користуються ними уже впродовж багатьох років було вирішено винести на доопрацювання. Водночас рішенням депутатів було доручено міському голові створити комісію, в яку увійдуть?депутати, громадяни,?які користуються вищезгаданим земельними наділами. Комісія має виїхати на місце розташування городів і дати свої висновки стосовно земельних наділів та відповідно заяви?громадянки Поташової Н.А. стосовно виділення її сину учаснику АТО?Поташову?М.В. земельної ділянки.

Також депутати заслухали звіт «Про виконання заходів Програми  соціально-економічного та культурного  розвитку міста Гайворон за І півріччя 2017 року», який представив?заступник міського голови Олександр?Штундер.  Проте, як свідчить голосування з даного питання, звіт не був прийнятий депутатами.

Далі депутати приступили до внесення змін до бюджету. Інформацію стосовно цього питання озвучила начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансів міської ради Віра Тугушева. В ході голосування депутати підтримали питання про придбання спортінвентарю?школам міста та про підтримку періодичних?видань. Водночас не знайшли підтримки депутатів питання про виділення коштів на ремонт та утримання автомобіля міської ради, про відшкодування вуличного освітлення?КП «Гайворонський комунальник», про дотацію КП «Гайворонський комунальник» у розмірі 200 тис грн. та виділення коштів на святкування 265-ї річниці Дня міста Гайворона.

Наостанок депутати внесли зміни до Програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації (події)?техногенного характеру м. Гайворона на 2015-2020 роки.

На цьому сесія свою роботу завершила.

Олександр Ковтонюк,

секретар міської ради.