ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

ОГОЛОШЕННЯ
про    конкурс   для   внесення  кандидатури    на   заміщення   вакантної  посади     керівника  комунального  підприємства  «Гайворонський  комунальник»

Гайворонська міська   рада оголошує конкурс  для   внесення(визначення)  кандидатури    на   заміщення   вакантної  посади     керівника  комунального  підприємства  «Гайворонський  комунальник»
      Для участі в конкурсі подаються такі документи:
1)заява  на ім’я голови   конкурсної  комісії;
2)заповнену особову картку (форма П-2) з відповідними додатками;
3)копії документів про освіту;
4)письмову згоду на обробку персональних даних;
5)копію паспорта громадянина України, ідентифікаційного  коду;
6)одну фотокартку розміром 4 х 6 см;
7)копію  трудової  книжки;
8)концепцію розвитку та функціонування підприємства  на короткострокову та довгострокову перспективи, в  якій  повинні  бути  відображені  питання щодо  покращення:
-благоустрою  міста;
-надання  житлово-комунальних  послуг;
-розвитку  матеріально-технічної  бази  підприємства;
-водопостачання;
-водовідведення;
-фінансово-господарської  діяльності.
     Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно   професійного рівня і ділової репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, характеристики, рекомендаційні листи тощо).
       Документи приймаються до 11 липня 2016 року за адресою:вул.В.Стуса,30, м.Гайворон, Гайворонська  міська  рада, каб№1
     Про  дату  проведення  співбесіди конкурсної  комісії  з  кандидатами та  визначення  переможця,  заявників  буде  повідомлено  додатково.
    Додаткову  інформацію  можна  отримати  за  адресою:вул.В.Стуса,30, м.Гайворон, Гайворонська  міська  рада, каб.№6 , телефоном 2-18-31, 2-28-58 .

В.о. міського голови,
секретар  міської  ради                                                          О.В. Ковтонюк