ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

У середу 21 червня відбулось  засідання дев’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання. Відкрив сесію міський голова Роман Волуйко. Одразу ж Роман Тарасович запропонував депутатам затвердити порядок денний сесії. Однак одразу кілька депутатів виступили з пропозиціями до порядку денного. Одна з них – виключити питання «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад» як таке, що потребує доопрацювання і передбачає проведення певних процедур. Однак депутати не підтримали цю пропозицію. Відповідно міський голова поставив на голосування перший варіант порядку денного. Однак, як виявилось, лише вісім депутатів, включно з міським головою перейнялися необхідністю вирішення питань життєдіяльності міста. Серед цих питань було і таке болюче про фінансування садочків міста, про звільнення окремих категорій осіб від оплати вартості деяких адміністративних послуг, які зараховуються до міського бюджету не кажучи вже про ряд земельних питань громадян нашого міста.

У цій ситуації, коли депутати не приймають рішення про затвердження порядку денного, міському голові не залишається нічого, окрім як закрити засідання сесії, що він і зробив. Фактично сесія закінчилась одразу ж після початку.

Олександр КОВТОНЮК.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ З ПИТАНЬ 19 СЕСІЇ