Гайворонська міська рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

Склад постійних комісій Гайворонської міської ради

Постійні комісії обрані відповідно до рішення міської ради від 11 листопада 2015 р. № 11 «Про обрання постійних комісій міської ради сьомого скликання»

1. Постійна комісія міської ради з питань розвитку інфраструктури, благоустрою, будівництва, комунального господарства, підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування населення та захисту прав споживачів:

Голова комісії: Стецюк Володимир Сергійович

Члени  комісії: Лабан Олег Васильович

                           Рибак Павло Миколайович

                           Томашевський Олег Іванович

                           Кондратюк Микола Васильович

2. Постійна комісія міської ради з питань бюджету, фінансів, власності, економічного і соціального розвитку:

Голова комісії:Загарій Сергій Якович

Члени комісії: Зелінська Сніжана Михайлівна

                         Мовчан Оксана Петрівна

                         Котова Галина Леонтіївна

                         Жук Олександр Васильович

3. Постійна комісія міської ради з питань прав людини, законності та правопорядку, гласності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності депутатів:

Голова комісії: Запорожець Анатолій Захарович

Члени комісії: Багрін Юрій Данилович

                         Німчук Наталія Володимирівна

                         Кадік Станіслав Юрійович

                        Костишин Віктор Анатолійович

4. Постійна комісія міської ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології та охорони навколишнього середовища:

Голова комісії: Перевознюк Марина Григорівна

Члени комісії: Баранюк Володимир Станіславович

                          Стецюк Оксана Анатоліївна

                          Ратушняк Інна Ігорівна

                          Сікорський Володимир Степанович

5. Постійна комісія міської ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Голова комісії: Стародуб Інна Анатоліївна

Члени комісії: Багріна Оксана Йосипівна

                         Токарєв Олексій Леонідович

                         Яценко Іван Іванович

                          Горобець Людмила Антонівна