Житлово-комунальне господарство

Комунальне підприємство на території міста утворено у 1956 р. підпорядковано міській раді. На даний час підприємство носить назву КП "Гайворонський комунальник". Підприємство здійснює санітарне очищення районного центру, дбає про благоустрій, озеленення і освітлення Гайворона. Обслуговуває 84 багатоквартирні будинки, надає ритуальні послуги.

В 70-х роках минулого століття підприємство об’єдналось з ремонтно-будівельною дільницеюю у 2007 р. До підприємства було приєднано житлово-експлоуатаційну дільницю.

За півстоліття свого існування КП збудувало частину об’їзної дороги, заасфальтував вулиці Воєводіна, К.Маркса, Воровського, частину вулиці Пушкіна та ін. Здійснило реконструкцію тротуарів у центральній частині міста, вимостило тротуари сучасною кольоровою плиткою. Благоустроєно площі міста та парк Перемоги.

Начальниками підприємства працювали І. Г. Дончук, Ф. А. Ковальчук, М. П. Коваль, В. С. Міщенко, І. В. Мараховський

Нині комунальне підприємство міста очолює Козлов Віктор Степанович.

Адреса КП "Гайворонський комунальник"

м. Гайворон, вул. Запотоцького, 3.

Тел: 2-18-68