Гайворонська міська громада

Кіровоградська область, Голованівський район

Гайворонський міський голова

Я, Волуйко Роман Тарасович, народився 25 січня 1976 року в м. Гайвороні, громадянин України, маю дві вищі освіти.

У 1998 році закінчив Вінницький державний технічний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Радіотехніка". З 2017 по 2020 рік навчався у Дніпропетровському регіональному інституті Державного управління Національної академії Державного управління при Президентові України та здобув кваліфікацію магістра за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування". Займався підприємницькою діяльністю. З 2004 року член політичної партії ВО «Батьківщина». Депутат Гайворонської міської ради V та VI скликань. Я маю троє дітей - дві доньки та сина. Не судимий.

2 грудня 2019 року був нагороджений відзнакою Верховної Ради України та Голови  Верховної Ради України за суттєвий вклад в розбудову і розвиток місцевого самоврядування в Україні.

Прийомний день:   ВІВТОРОК, кабінет №1.
Години прийому:   з 8.00 до 12.00 год.
Телефон:  5-03-08.