Вітання міського голови Романа Волуйка з Днем Державного Прапора та 25-річчям Незалежності

Дата: 22.08.2016 08:14

Шановні гайворонці!

Щиро вітаю вас з Днем державного прапора і Днем Незалежності України!

Двадцять п’ять років тому здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй землі. Безумовно, роки незалежності  стали випробуванням для всіх нас – на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Проте не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України спроможний поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові, крові наших предків. Отож, будьмо впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане, і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму. У нас є всі підстави бути певними в своїх силах і з оптимізмом дивитися в прийдешнє. За час незалежності ми довели, що здатні долати труднощі і досягати успіху. Для цього нам потрібна єдність і солідарність, зосередження спільних зусиль на загальнонаціональній справі.

Шановні співвітчизники! Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах! Нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь.

Слава Україні!

Міський голова Роман ВОЛУЙКО.