НОВИЙ АСФАЛЬТ НА ЗИМОЛІНА ГРУБО ЗІПСОВАНО!

Дата: 17.08.2018 08:28

В минулому році по вулиці Зимоліна в м. Гайворон було здійснено капітальний ремонт дороги, збудовано тротуар і постелено новий асфальт.

Сьогодні ж управлінням східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області було проведено випробування асфальтобетонної суміші, яка використана для проведення робіт з улаштування покриття із гарячих асфальтобетонних сумішей.

Працівниками ДП "Кіровоградський облавтодор" ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України" грубо і безцеремонно було вирізано шматок асфальту по вулиці Зимоліна. На запитання міського голови Романа Волуйка хто відремонтує пошкоджене покриття – відповіді не прозвучало.

Що хочуть знайти аудитори в тім асфальті – невідомо. Але факт залишається – дорожнє покриття зіпсували і залишили гайворонцям.