ВІТАНЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ РОМАНА ВОЛУЙКА З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРА

Дата: 05.12.2016 08:46

5 грудня - Міжнародний день волонтера

З нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою!

Волонтерство – надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Попри усі труднощі, які Українській державі доводиться долати, вражає згуртованість, патріотизм та небайдужість сотень тисяч українців.

Нині доброчинність людей є в усіх сферах життя. Волонтери України стали справжніми ангелами-охоронцями для багатьох громадян, що потребують допомоги.

Сердечно вдячний вам за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ.

Міський голова Роман ВОЛУЙКО.