ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКВИКОНКОМУ ДО ГАЙВОРОНЦІВ

Дата: 16.12.2016 09:12

Наближаються новорічні та різдвяні свята. У ці дні кожен свідомий господар намагатиметься прикрасити свої будинки, прибрати подвір’я, засвітити гірлянди.

Міська рада спільно з комунальниками докладають чимало зусиль, щоб підготувати місто до свят.

З цього приводу міська рада, виконавчий комітет звертаються до керівників підприємств, установ та організацій, мешканців міста з закликом також подбати про чистоту й порядок на своєму подвір’ї, біля нього, прикрасити будинки, приміщення організацій та підприємств, магазини світловими ілюмінаціями, тематичними прикрасами тощо.  Усі разом, спільними зусиллями ми можемо і повинні створити в місті яскраву, привабливу святкову атмосферу, яка тішитиме всіх нас і гостей упродовж новорічних і різдвяних свят.

Міськвиконком.