ЮНІ БАСКЕТБОЛІСТИ - ПРИЗЕРИ ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ

Дата: 15.03.2017 09:13

Минулої суботи в Кропивницькому пройшла обласна спартакіада серед школярів  загальноосвітніх навчальних закладів з баскетболу 3х3 серед юнаків. Участь у цих змаганнях взяли і наші юні баскетболісти, учні ЗОШ №1 Сіроткін Даніїл, Штундер Дмитро, Бондар Андрій, Петренко Павло, якими опікується тренер Трачук Анатолій Васильович, викладач ЗОШ№1 міста Гайворона.

Завдяки неабиякій наполегливості і мобільності у грі з суперниками, нашим хлопцям вдалось серед 13 команд області посісти третє призове місце. Усі вони нагороджені медалями, грамотами і подарунками.

Тренер наших юних спортсменів Анатолій Трачук, голова ради школи Олександр Дятленко висловлюють щирі слова подяки міському голові Роману Волуйку, депутату обласної ради Михайлу Бевзенку, приватним підприємцям міста Луцькому Сергію, Скрипнику Юрію, Плахотнюку Федору за допомогу в організації поїздки на змагання.