ПРОВОДИТЬСЯ УТОЧНЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ГРОМАДЯН,  ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ

Дата: 03.12.2018 09:20

ДО УВАГИ ГАЙВОРОНЦІВ!

У зв’язку з ненаданням громадянами щорічно документів, що підтверджують потребу у поліпшенні житлових умов, міська рада повідомляє, що такі громадяни (список) будуть зняті з квартирної черги громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на підставі рішення Виконавчого комітету №53 від 29 травня 2018 року «Про проведення інвентаризації облікових справ квартирної черги». ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ ПЕРЕБУВАННЯ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ ГРОМАДЯНАМ ПОТРІБНО ПОНОВИТИ ДОКУМЕНТИ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЮТЬ НЕОБХІДНІСТЬ ПОЛІПШЕННЯ ЖИТЛОВИХ УМОВ!!!

(Звертатись в Гайворонську міську раду, каб. №5)

Громадяни на виключення з квартирного обліку: Цимбал Світлана Андріївна; Замишляк Іван Михайлович; Паршегуба Олександр Володимирович; Візічкін Василь Іванович; Ліснічук Михайло Федорович; Пастух Сергій Федорович; Білятинська Дарія Анатоліївна; Тракало Ірина Петрівна; Павленко Микол Павлович; Гербенський Володимир Антонович; Федоришин Владислав Олександрович; Брянська Тетяна Павлівна; Бегерук Михайло Августович; Концеба Михайло Євгенійович; Урбанович Олег Здіславович; Махнуляк Олександр Петрович; Чернієнко Віктор Вікторович; Ніколюк Ігор Станіславович; Радіонов Олександр Анатолійович; Білорусов Валерій Юрійович; Кияшко Володимир Юрійович; Сербин Володимир Іванович; Пустовойт Інна Олександрівна; Костюк Ірина Василівна; Білоконь Ігор Андрійович; Баранюк Катерина Миколаївна; Якубовський Василь Іванович; Фреєчка Василь Васильович.

Міськвиконком.