В ДИТСАДКАХ БУДЕ ЄДИНЕ МЕНЮ

Дата: 29.01.2018 09:21

Днями у міській раді відбулась спільна нарада завідуючих дитячими садками міста та медичних працівників дитсадків. На обговорення було винесено питання про створення єдиного спільного меню в дитсадках. У ході обговорення було створено спільне поденне меню, для застосування його садочках міста. Впровадити спільне меню планується уже з лютого.
Розроблено його було зважаючи на нарікання батьків вихованців, мовляв той чи інший садочок готує для дітей краще ніж інший. Тож аби вирішити цю проблему, було прийнято рішення створити єдине меню. Наскільки цей крок був вірним і ефективним покаже час. Хоча завідуючі дитсадками зазначають, що такий підхід не є раціональним в силу багатьох об’єктивних причин, але вони беруть до уваги зауваження батьків і готові вносити корективи.

На знімку: під час наради щодо спільного меню.