Привітали учасника АТО

Дата: 04.05.2016 09:21

29 квітня 2016 року голова районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" Білодід С.В. разом із однопартійцями, головою Гайворонської міської парторганізації Костишиним В.А., депутатами Гайворонської міської ради Ковтанюком О.В. та Ратушняк І.І. від імені всієї депутатської фракції ВО "Батьківщина" в Гайворонській міській раді привітали учасника АТО Турундяка Олександра Петровича 1979 року народження, мешканця м. Гайворона з наступаючим Великоднем, побажали здоров’я, мирного неба над головою радості, достатку, впевненості у майбутньому, вручили пасхальні подарунки та надали фінансову допомогу.

Турундяк О.П. перебував на службі в 30-й окремій механізованій бригаді ЗСУ в Луганській області, одержав травму хребта, був шпеталізований та прооперований, переніс дві складні операції, в результаті демобілізований за хворобою, отримав II групу інвалідності.