ОБ'ЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 15.03.2017 09:30

Проблема доріг стану доріг міста на сьогодні є однією з найболючіших. І якщо з асфальтовими ситуація ще більш менш, то грунтові дороги потребують постійного грейдерування і підсипки.

З настанням теплої погоди міська влада з комунальниками буде розпочинати грейдерування і підсипку. Але на вулиці Незалежності гайворонці вирішили не чекати і скооперувавшись закупили дві великі вантажівки крупно фракційного щебеню для підсипання дороги. Звичайно ж міська влада не стояла осторонь і спільно з мешканцями частини вулиці було обговорено, що комунальники нададуть транспорт для вирівнювання щебеню по дорозі. Також міською радою було виділено відсів для кращого вирівнювання дороги.

Спільними зусиллями гайворонців і органу місцевого самоврядування вдалось зробити добру справу. Така ініціатива має стати прикладом і реалізовуватись в інших сферах життя міста.