ОБЛАГОРОДЖЕНО БЕРЕГ БУГУ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Дата: 03.06.2016 09:48

До міської ради неодноразово надходили звернення громадян з проханням допомогти з відновленням пляжу для купання в Південному Бугу, що знаходиться по провулку Кошового. Серед гайворонців він побутує як «єврейський пляж». Раніше влітку тут часто відпочивали гайворонці, купались і засмагали. З часом берег заріс кущами, деревами та бур’янами.  Але гайворонці хочуть тут відпочивати. Тож силами комунальників було вирізано парость, кущі те дерева, скошено бур’яни. Планується також вирівняти поверхню берега, вичистити від водоростей прибережні води, щоб відпочиваючі могли купатись і відпочивати у затишному куточку Бугу.
Водночас цими днями комунальники за ініціативою міської влади прибрали пляж «на камінні» що в західній частині міста. Було зібрано чимало сміття, вичищено берег від бур’янів, встановлено бетонні плити для зручності купання відпочиваючих.

Максим ШУЛЬГА.

На знімку: під час зачистки берега Бугу по провулку Кошового.