ПРИБИРАЄМО ТА ОЗЕЛЕНЮЄМО

Дата: 07.04.2017 09:59

Комунальники взялись за прибирання намивів сміття і грунту на центральних вулицях міста. Днями за допомогою спецтехніки наданої місцевими підприємцями було проведено зачистку вулиці Центральна. На черзі інші вулиці міста.

В рамках місячника санітарної очистки, а також до Дня довкілля, міська рада продовжує прибирати і озеленювати місто силами комунальників, підприємців, небайдужих гайвоонців. Тож з метою озеленення і благоустрою скверу Перемоги вздовж оновлених алей парку було висаджено ряд декоративних дерев.

Робота з озеленення і прибирання міста триватиме й надалі, щоб до Великодніх і травневих свят місто милувало око гайворонців і гостей міста.

Олександр ГОРОБЕЦЬ.

На знімках: під час санітарної очистки міста.