У КОМУНАЛЬНИКІВ – НОВА ФОРМА

Дата: 10.05.2019 10:03

Гайворонська міська рада продовжує всіляко підтримувати комунальне підприємство «Гайворонський комунальник». Раніше повідомлялось про придбання техніки для розширення спектру послуг, покращення їх якості. Придбано автомобіль, обладнання для прочистки каналізаціЇ, трактор та навісне обладнання тощо.

Тепер було прийнято рішення подбати про самих працівників. З цією метою днями для комунальників було закуплено нові комплекти робочого одягу з найменуванням підприємства. Міський голова Роман Волуйко особисто вручив її працівникам підприємства.

Для різних підгруп підприємства – водопостачання-водовідведення, охорона, благоустрій, обслуговування електромереж було придбано різну форму, яка відрізняється за кольором, функціональністю і покроєм.

Відтепер працівників КП «Гайворонський комунальник» на вулиці, під час виконання тих чи інших робіт можна буде одразу впізнати за відповідною формою.