Пенсійний фонд запрошує пенсіонерів та працюючих громадян скористатись СМС-інформуванням

Дата: 15.06.2018 10:12

Пенсійним фондом України запроваджено сучасний сервіс – інформування громадян шляхом відправлення СМС-повідомлень. Основою новації став модернізований Реєстр застрахованих осіб, який адмініструє Пенсійний фонд. У даному реєстрі на кожного працюючого і на кожного пенсіонера заведена індивідуальна облікова картка, в якій відображена інформація про заробітну плату, сплату страхових внесків, стаж, розмір пенсії та інші страхові виплати.

Відтепер за допомогою СМС-інформування всі бажаючі пенсіонери можуть дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії, дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, про здійснені утримання з пенсійної виплати, про припинення чи поновлення виплати пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків та зарахування періодів страхового стажу, що дасть змогу контролювати доброчесність свого роботодавця.

Тож запрошуємо всіх бажаючих з числа пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до найближчого територіального відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області для надання відповідних контактних даних мобільного зв’язку та згоду на отримання СМС-повідомлень від Пенсійного фонду. Особи, які користуються послугами ВЕБ-порталу за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу СМС-інформування безпосередньо на порталі, не звертаючись до сервісного центру.

Начальник головного управління

Пенсійного фонду України