ЗВЕРНЕНЯН МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 29.01.2017 10:17

29 січня – День Пам’яті Героїв Крут

Дорога гайворонська громадо!

29 січня – дата, яка увійшла в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність України. 99 років тому біля станції Крути кілька сотень київських студентів та гімназистів вступили у нерівний бій з більшовицькою армією. І хоча кожного з цих юних лицарів духу переповнювало бажання жити і творити, вони свідомо йшли на смерть. Жоден з них не зламався, не покинув передових позицій. Молоді звитяжці проявили справжню жертовність та відданість національній ідеї, власним прикладом стверджуючи, що український патріотичний дух є незборимий та непохитний.

Вшановуючи пам’ять полеглих Героїв Крут, їх приклад служіння Богові та Україні повинен й надалі залишатися взірцем для кожного з нас. Їхній подвиг героїчної боротьби спричинив піднесення національної свідомості і через століття передався нашому теперішньому поколінню незламних борців за волю України: Героям Небесної Сотні та учасникам АТО. І сьогодні, в такий нелегкий для нашої держави час, цей приклад нагадує всім нам про потребу у єднанні та згуртованості, задля утвердження такої Української Держави, яка була мрією наших славних попередників для збереження її нашим нащадкам.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Міський голова Роман ВОЛУЙКО.