ТОРГІВЛЯ ЗА МЕЖАМИ РИНКУ ЗАБОРОНЕНА

Дата: 07.08.2018 10:21

Відповідно рішення міської ради №1754 від 5 грудня 2013 року заборонено будь-яка торгівля з місць (в тому числі з причепів, автомобілів) поза межами ринку,  на площі Заводській, вул. В.Стуса, вул. Центральній. Проте чимало гайворонців та мешканців району ігнорують це рішення і здійснюють торгівлю на тротуарах, проїжджій частині вулиць.

Тож на виконання даного рішення цими днями відбулись спільні рейди працівників поліції, спеціалістів держпродспоживслужби, податківців та спеціаліста з благоустрою міської ради на виявлення порушників. Таких виявилось багато. Основній масі було зроблено попередження, проте були і ті, на кого було складено протокол про адмінправопорушення. Переважно це громадяни, які неодноразово були попереджені, або не хотіли залишити місце незаконної торгівлі.

Міська рада нагадує, що торгівля за межами ринку є адміністративним правопорушенням і загрожує штрафом.