Вітали комунальників

Дата: 28.03.2016 10:21

Минулої п’ятниці своє професійне свято відзначали працівники комунальної сфери. З нагоди свята у актовій залі КП «Гайворонський комунальник» пройшли урочисті заходи. На святкову зустріч до колективу  очолюваного Віктором Козловим завітали очільники райдержадміністрації та районної ради Юрій Клименко та Дмитро Грабовий, секретар міської ради Олександр Ковтонюк, заступник міського голови Олександр Штундер.

Вони привітали колектив з професійним святом і побажали подальших успіхів у такій необхідній праці – обслуговуванні житлово-комунального фонду міста, прибирання, водопостачання, водовідведення тощо.

Керівники району нагородили почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради керівника КП «Гайворонський комунальник» В. Козлова. Секретар міської ради нагородив грамотами і кращих працівників колективу комунальників.

Наостанок творчий колектив?міського Будинку культури влаштував працівникам комунального підприємства святковий концерт.

Юлія СІЧКАР.