ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 19.11.2017 10:22

Шановні сільгоспвиробники!

Щиро вітаю вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

Щиро вдячний вам за любов до землі, терпіння і витримку. Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо нашого міста та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

Міський голова Роман Волуйко.