ПРИВІТАННЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ

Дата: 01.05.2016 10:36

ЛЮБІ ГАЙВОРОНЦІ!

Великдень – найбільше християнське свято. Цей день має ще одну назву – Пасха. Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але Великдень є одним з головних весняних свят. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. Воскресіння Христове — це перехід від смерті до життя, звільнення нас від тягаря гріхів, це вихід, перехід людини з рабства гріха, зла до свободи любові, добра.

В цей світлий день, прийміть мої найщиріші вітання, нехай Великодній день вам щастя принесе. Те що просите в молитвах, буде вам дано усе. В домі затишок, достаток буде хай у вас завжди. Благодать велика Божа не допустить вам біди. Бажаю вам здоров’я, родинного затишку, справжнього людського щастя та гарних пасхальних свят.

Христос Воскрес!

З повагою, міський голова Роман Волуйко