ОБЛАГОРОДЖЕНО КЛАДОВИЩЕ

Дата: 10.05.2016 10:51

ОБЛАГОРОДЖЕНО КЛАДОВИЩЕ

Напередодні провідної неділі, яку православні Гайворона відзначають рівно через тиждень після Великодня, ідучи до могил померлих родичів на кладовище,  міська рада на чолі з міським головою Р. Волуйком потурбувалась про те, щоб облагородити територію цвинтаря.

Будівельники на замовлення міської ради відремонтували фасад і дах підсобного приміщення, криницю, повністю оновили та застелили тротуарною плиткою ритуальний майданчик, встановили нові ворота, заклали клумби і висадили квіти.

Також працівники КП «Гайворонський комунальник» провели санітарну зачистку кладовища, вирубали парость, кущі та вивезли кілька десятків тонн сміття.

Максим ШУЛЬГА.