РЕКОНСТРУКЦІЯ ПАРКУ ЮНОСТІ: СПІЛЬНО З ГРОМАДОЮ СТВОРЕНО ПЛАН

Дата: 10.03.2017 11:00

Минулого понеділка, як і планувалось, в міській раді відбулась зустріч міського голови Р.Волуйка, заступників і спеціалістів міської ради з мешканцями міста щодо обговорення плану реконструкції парку Юності в місті.

Тим гайворонцям, які прийшли, на екрані монітора  було представлено схематичний  плану парку з можливими елементами його благоустрою створений у спеціальній комп’ютерній програмі з можливістю внесення змін в реальному часі.

У ході обговорення гайворонці висловили свої побажання і бачення розміщення в парку тих, чи інших об’єктів інфраструктури, як то дитячих і спортивних майданчиків, зелених зон, тротуарів, елементів благоустрою, ландшафту.

Усі пропозиції і зауваження було взято до уваги і згідно них буде створено схематичний план, який стане прообразом проекту.

Як повідомив Роман Волуйко, в цьому році планується розпочати благоустрій парку. А загалом проект буде розрахований на три-чотири роки за цей час буде проведено повну реконструкцію.

На знімках: під час обговорення реконструкції парку Юності.