СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 22.05.2018 11:10

У понеділок 21 травня відбулось засідання тридцятої сесії міської ради сьомого скликання. Відкрив і вів сесію міський голова Роман Волуйко. На початку засідання депутати проголосували за включення в порядок денний сесії питань про виділення коштів Центру первинної медико-санітарної допомоги, про виділення коштів матері-героїні та ін. Затвердивши  порядок денний депутати розглянули питання Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2017 року № 900 «Про міський бюджет на 2018 рік».  Заслухавши доповідь начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансів Віри Тугушевої, депутати затвердили зміни до бюджету. Ними передбачено виділення коштів: на фінансування дитсадків та  поточного ремонту приміщень; на утримання трудового архіву; на проведення  поточного ремонту   водогону  від свердловин №7, № 10  на водозаборі м Гайворон; відшкодування різниці в тарифах за січень – березень  2018 року    та  пільги  учасникам АТО,  почесним громадянам міста; для  проведення поточних ремонтів  доріг, грейдерування; для проведення поточних ремонтів по  школах міста та ін. Також було виділено кошти на фінансування комп’ютеризації Центру первинної медико-санітарної допомоги, та ін.

Враховуючи    висновки   постійної комісії  з питань   бюджету, фінансів, власності, економічного і  соціального розвитку депутати затвердили  звіт про виконання  прибуткової частини бюджету  за  І квартал 2018 року    по доходах  загального фонду   в сумі 7380582 гривні   73 копійки,  в  т.ч.  за рахунок податків  -5466982 гривні 73 копійки, за рахунок іншої  додаткової дотації  на утримання дитячих закладів  освіти  та будинку культури  - 1848300  гривень,  субвенція  на утримання трудового архіву  в розмірі  65300 гривень, та  спеціального фонду  бюджету  в сумі  267687 гривень 36 копійок, в тому числі  власні надходження  -167831 гривня 68 копійок.

Також депутати розглянули земельні та інші питання і прийняли відповідні рішення.

На цьому сесія свою роботу завершила.