ПІДТРИМАЙМО ЮНИХ ГАЙВОРОЦІВ, ЯКІ В ПОЛТАВІ БОРЯТЬСЯ ЗА ПЕРЕМОГУ!

Дата: 03.06.2017 11:22

Сьогодні, третього червня, команда учнів ЗШ №1 міста Гайворона "Перлини Прибужжя" вирушила в м. Полтава, щоб взяти участь у фінальній частині конкурсу "Відкривай Україну". Разом з учнями до Полтави поїхав і міський голова Роман Волуйко, щоб підтримати юних гайворонців. Роман Тарасович ще з початку конкурсу допомагав дітям і сьогодні він разом з ними.
Команда уже виборола перемоги на шкільноум та міському етапі конкурсу реалізувавши пректи "Шкільне радіо" та "Нове життя зупинки".
На черзі фінал, де наші учні можуть стати кращими. Для цього їм потрібна наша підтримка і моральна і безпосередня у Фейсбуці.

УВАГА!!! КІЛЬКІСТЬ ЛАЙКІВ, ЯКІ ВИ ЗАЛИШИТЕ ПІД ЦИМ ПОСТОМ НА СТОРІНЦІ У ФЕЙСБУК, ВПЛИВАТИМУТЬ НА РЕЗУЛЬТАТ!!!
Тож не шкодуйте пальців, лайкайте!!! Підтримаймо наших Перлинок в боротьбі за перемогу!