ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ВЕТЕРАНА ТА ДНЕМ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 01.10.2017 11:22

Дорогі гайворонці!
Щиро вітаю вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!
Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.
Пройдений шлях і ветерана Великої Вітчизняної війни, і ветерана збройних сил чи органів внутрішніх справ, і воїна-інтернаціоналіста, і ветерана праці, всіх, кому ми завдячуємо українською державністю, - гідний взірець для наслідування. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.
Висловлюю щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні наші ветерани, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави, міста Гайворона.
Бажаю вам довгі-довгі роки прожити здоровими, щасливими у злагоді, повазі і любові!

Міський голова Роман Волуйко.