Запроваджено веб-сервіс “Консультації з громадськістю міста Гайворон”

Дата: 30.05.2019 11:28

Шановні мешканці міста!

Відтепер, ви можете приймати участь в обговоренні питання, яке цікавить саме вас! Жителі міста можуть брати участь в опитуваннях, обговореннях програм, проектів, планів та іншого.

Адже, Гайворонською міською радою запроваджено веб-сервіс “Консультації з громадськістю міста Гайворон” за допомогою якого ми зможемо підвищити рівень довіри до органів місцевого самоврядування та долучити громадян до прийняття більш виважених, дієвих та ефективних управлінських рішень органів влади.

Консультації з громадськістю проводяться з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів.

Запрошуємо всіх мешканців міста зареєструватись та отримувати консультації онлайн!