ПРИВІТАЛИ ПЕДАГОГІВ

Дата: 05.10.2016 11:37

Неодноразово на сторінках газети ми наголошували, що міська влада займає активну позицію у питанні підтримки молодого покоління. Орган місцевого самоврядування опікується садочками міста, по мірі можливостей допомагає школам. Усе задля повноцінного розвитку, навчання і виховання молоді.

Не забуває влада і про тих, хто безпосередньо займається навчанням і вихованням дітей – педагогів. Днями працівники дошкільних навчальних закладів та педагоги шкіл, вищих навчальних закладів міста відзначали свої професійні свята.

З цієї нагоди до педагогічних та виховательських колективів садочків і шкіл завітав міський голова Роман Волуйко. Він привітав педагогів з професійним святом, вручив квіти та подарунки. А також побажав усім ще більшого натхнення творити добро і висаджувати у сад душі малечі тільки найкращі квіти. Адже в недалекому майбутньому саме вони творитимуть історію нашої держави.

Максим ШУЛЬГА.

На знімку: міський голова Р.?Волуйко вітає педагогів з професійним святом.