Дата: 07.04.2016 11:39

ДОРОГІ    ГАЙВОРОНЦІ!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди одного з найбільших християнських свят – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Саме цього дня вісник Божий, Архангел Гавриїл приніс чудову, благу звістку про майбутнє народження Сина Божого.

Я вітаю Вас з величним і світлим святом Благовіщення та щиро бажаю, щоб щастя та добро ніколи не полишало нашу святу Україну. Бажаю всім жителям нашого міста любові в душі, віри в серці, злагоди в суспільстві.

Нехай кожен з нас цього дня зробить бодай одну добру справу, допоможе ближньому, посміхнеться незнайомому, побажає добра друзям. І тоді, я переконаний, весь наш світ стане хоч трохи світлішим, радіснішим та щасливим.

Миру, злагоди, щастя вам і вашим родинам!

Міський голова Роман Волуйко.