СЬОГОДНІ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата: 26.04.2018 11:39

Дорогі гайворонці та гості міста!

26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася одна з найбільших техногенних катастроф, яка навічно закарбувалася в історії людства. Тоді тисячі героїв-чорнобильців, не шкодуючи себе, ризикуючи власним здоров’ям та життям, стали на захист світу від радіаційного лиха.

Ми щиро вдячні вам за неоціненний людський подвиг, мужність, відвагу та героїзм. З глибокою шаною схиляємо голови перед усіма, хто пожертвував своїм життям заради порятунку прийдешніх поколінь.

Від щирого серця бажаю учасникам ліквідації наслідків аварії та їхнім родинам міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя та добробуту. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій!

Міський голова Роман Волуйко.