ПРИВІТАЛИ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Дата: 15.02.2017 11:42

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Відзначається цей день у річницю виведення радянських військ з республіки Афганістан.
З нагоди цієї дати у сесійній залі міської ради зібрались воїни-інтернаціоналісти.
Заступник міського голови Заряна Хмара від імені міського голови Романа Волуйка привітала учасників бойових дій і вручила матеріальну допомогу.
Також вона наголосила, що міська рада намагатиметься і далі всіляко допомагати воїнам-афганцям. Зі своїми проблемами вони можуть звернутись у міську раду і очільник громади Р. Волуйко, заступник і спеціалісти допоможуть у вирішенні тих чи інших питань.

Після закінчення офіційної частини було покладено квіти до меморіалу воїнам-афганцям.