АРХІЄПИСОКП ІОАСАФ З ВІЗИТОМ У ГАЙВОРОНІ

Дата: 07.10.2016 11:50

У четвер, шостого жовтня, у свято Зачаття Іоанна Предтечі більша частина гайворонців відзначали храмове свято. Цього дня зі святковим візитом місто відвідав високопреосвященніший?архієпископ Кіровоградський?і Новомиргородський Іоасаф.

У храмі Зачаття Іоанна Предтечі архієпископ очолив і провів святкове Богослужіння. Йому також співслужило духовенство з Гайворонського та сусідніх районів області. Під час служби було звершено молитву за мир в Україні.

У своєму вітальному виступі владика звернувся до гайворонців з закликом триматися віри наших предків, наслідувати прикладу Іоанна Хрестителя, завжди возвіщати правду Божу, а також побажав миру, добра і злагоди.

По завершенню Богослужіння владика благословив усіх присутніх парафіян храму іконкою святителя Іоасафа Білгородського.

Юлія СІЧКАР.

Фото автора.

На знімку: під час візиту архієпископа Іоасафа до Гайворона.