АЛЕЇ І ТРОТУАРИ «ОДЯГАЮТЬСЯ» В НОВЕ ПОКРИТТЯ

Дата: 04.11.2016 11:54

Благоустрій місць загального відпочинку, парків, скверів міста – це один із головних напрямків роботи міської влади. Саме тому днями будівельним підрядником було розпочато роботи ініційовані міським головою з ремонту тротуару в міському сквері Перемоги. Як пояснив нам заступник міського голови Олександр Штундер, планується повністю відремонтувати алеї, що простягаються від центрального входу в парк до водоспаду, а також алеї, від водоспаду, що йде паралельно вулиці В. Стуса. Тут роботи уже розпочато. Знімається старе покриття. В подальшому на цих алеях ляже нова тротуарна плитка.

В планах міської влади сьогодні стоїть також ремонт тротуарів по вулиці Василя Стуса починаючи від залізничного переїзду до міського ринку по обох сторонах вулиці в місцях, де немає тротуарної плитки і там, де вона в поганому стані. Найближчим часом планується розпочати роботи і тут.

Максим ШУЛЬГА.

На знімку: ремонт алеї у парку Перемоги.