ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ  ПРО ВІДУМЕРЛУ СПАДЩИНУ

З метою належного контролю за майном (рухомим та нерухомим) власник або користувач якого помер, а спадщина не прийнята в установленому законом порядку, Гайворонська міська рада, керуючись Порядком виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність територіальної громади м. Гайворон затвердженим рішенням 31 сесії сьомого скликання №1118 та чинним законодавством, проводить збір інформації щодо відумерлої спадщини на території громади.

Просимо громадськість  надати інформацію про занедбані будинки, квартири та ділянки, їх власників чи можливих спадкоємців.

На даний час працівниками міської ради додатково були виявлені земельні ділянки з преміщеннями та квартири, стосовного яких  відсутні спадкоємці за заповітом за адресами:

вул. Свободи, 109

вул. Свободи, 97