ПРИВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 18.10.2017 12:09

З нагоди Дня захисника України в міському Будинку культури відбулись урочисті заходи. З нагоди свята у залі зібрались учасники АТО, гайворонці та гості міста.
Усіх присутніх привітав міський голова Роман Волуйко. Учасникам антитерористичної операції він вручив святкові відзнаки і грамоти міської ради. Також з нагоди свята міський голова своїм розпорядженням затвердив одноразову матеріальну допому гайворонцям, які проходили службу в зоні бойових дій на сході України у розмірі однієї тисячі гривень.
Усіх гостей в залі вітали діти-учасники творчих гуртків МБК, танцювальні колективи "Капітошка" та "Подоляночка", творчі колективИ міського та районного будинків культури.

Більше фото ТУТ.