В ПАРКУ ЮНОСТІ ПЛАНУЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНА РЕКОНСТРУКЦІЯ

Дата: 18.02.2017 12:37

Розмови про реконструкцію парку Юності, колишній Комсомольський, ведуться уже давно. Проте в поточному році міська рада розпочне роботу з оновлення парку, з метою створення в місті ще одного куточку для відпочинку гайворонців. З такою ініціативою виступив сам міський голова Роман Волуйко.

У зв’язку з замовленням ескізного проекту на капітальний ремонт парку днями у кабінеті очільника громади відбулась робоча нарада зі спеціалістами відділів міської ради, заступниками, членами виконкому. Наразі ведеться розробка плану реконструкції. Тож під час наради в ході обговорення було визначено головні аспекти. План розрахований на три роки і включає в себе такі заходи, як освітлення парку, укладання тротуарів, бігових доріжок, дитячих та спортивних майданчиків, ландшафтне оздоблення та ін. Після того, як план буде готовий, його буде винесено на обговорення громадськості. Усі бажаючі зможуть внести свої пропозиції та зауваження, які будуть обов’язково розглянуті.

Юлія Січкар.

На знімках: під час наради.