ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ ТА ДНЕМ ПАМ'ЯТІ І ПРИМИРЕННЯ

Дата: 09.05.2017 12:38

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови!
Прийміть найщиріші вітання з Днем Великої Перемоги та Міжнародним днем пам’яті й примирення. У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.
Друга світова війна стала трагедією, яка коштувала життя мільйонів людей, завдала непоправних втрат людській цивілізації та культурі.
Самовіддано працювали та здобували перемогу й герої-пирятинці. У роки війни наші земляки воювали на різних фронтах та були удостоєні найвищих нагород.
Свята пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага.
Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою. Це вашим потом та кров’ю щедро зрошена наша батьківська земля, як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови народного господарства.
Бажаю всім Вам міцного здоров’я, довголіття, сімейного благополуччя, бадьорості та віри у світле майбутнє нашої Батьківщини, а, головне, миру та злагоди!
Зі святом вас, із Днем Перемоги!

Міський голова Роман Волуйко.