ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МЕДИКА

Дата: 17.06.2018 13:02

Шановні працівники медичної галузі міста!

Сердечно вітаю Вас  з професійним святом - Днем медичного працівника!

У всі часи професія медика була однією з самих важливих та поважних. Немає нічого дорожчого за життя та здоров’я людини, саме на людей в білих халатах покладається велика відповідальність за це безцінне надбання.

Терапевти та медичні сестри, хірурги та фармацевти, фельдшери та працівники швидкої допомоги – всіх вас об’єднує головне – служіння найвищій цінності людини - здоров’ю.

Тож нехай усі ваші благородні справи повертаються до вас сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю.

Щастя Вам і добра!  Міцного вам здоров’я  успіхів у реалізації життєвих планів і нових вагомих здобутків на благо нашого міста.

За Вашу вірність клятві Гіппократа, сердечну чуйність і лагідні руки - низький уклін Вам, шановні медики і глибока вдячність від усієї гайворонської громади!

З повагою, міський голова  Роман Волуйко.