ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ

Дата: 21.02.2017 13:15

Шановні гайворонці!

Сьогодні Міжнародний день рідної мови, свято української мови – одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

Як море починається з  річки, так українське слово – з писемності. Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною  формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.
Мова є безпосереднім виразником єдності кожної спільноти. Тож у цей день, коли ми продовжуємо боротись за демократичну, вільну, незалежну соборну Україну, бажаю всім не зупинятись на досягнутому і залишатися відкритими перед світом, зберігаючи водночас власну культурну самобутність та невичерпне розмаїття українського слова.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою міський голова Роман Волуйко.