7 ГРУДНЯ - ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2018 13:31

7 ГРУДНЯ - ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні гайворонці та працівники органів місцевого самоврядування!
Від усього серця вітаю вас з нашим професійним святом – Днем місцевого самоврядування.
Організація життєдіяльності територіальної громади є однією з ланок у розбудові української державності та громадянського суспільства.
День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми Гайворона, дбають про розквіт і зростання міста. І поступово ми робимо впевнені кроки, долаючи труднощі, набуваємо цінного досвіду та вирішуємо питання повсякденного життя гайворонців, намагаємося його покращити і урізноманітнити. В такій важливій справі не обійтися без цілої команди професійних працівників, які день за днем допомагають у вирішенні багатьох питань.
Бажаю всім міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та злагоди, щоб плоди нашої роботи були рясними, а результати – очевидними. Нехай всі плани та сподівання здійснюються, а починання увінчуються успіхом!

Міський голова Роман Волуйко.