Семінар - практикум для майбутніх членів ОСББ

Дата: 11.04.2016 13:32

Цими днями заступник міського голови Олександр Штундер взяв участь у семінарі-практикумі на тему «Управління багатоквартирними будинками: правове регулювання і практика застосування», який в Кіровограді проводила Асоціація Міст України. Адже Закон "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" вимагає в громадян об’єднатись уже до першого липня цього року.

Тож отримавши ряд роз’яснень та наочних матеріалів міська рада запрошує до співпраці ініціаторів створення ОСББ в місті та анонсує про проведення аналогічного семінару-практикуму для ініціативних груп стосовно створення об’єднань співвласників. Практикум відбудеться у вівторок, 19 квітня, о 14:00 год. в сесійній залі Гайворонської міської ради.

Міськвиконком.