СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 12.10.2017 13:42

У вівторок 10 жовтня відбулось засідання 24-ї сесії міської ради сьомого скликання.

Відкрив і вів сесію секретар міської ради Олександр Ковтонюк.

На порядок денний було винесено єдине питання змін до бюджету міської ради. Затвердивши запропонований порядок денний депутати заслухали інформацію начальника відділу фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Віри Тугушевої стосовно необхідних змін до бюджету. Також стосовно бюджетних та комунальних питань життя міста виступали депутати Володимир Стецюк та Олег Лабан.

Після жвавої дискусії депутати затвердили зміни до бюджету міста, якими передбачено фінансування дошкільної освіти, видатків на соціальний захист населення, організаційного, інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення міської ради, реалізації заходів щодо інвестиційного розвитку території.

На цьому сесія свою роботу завершила.

Олександр КОВТОНЮК, секретар міської ради.