РОЗПОЧАТО РОБОТИ З КАПРЕМОНТУ ТРОТУАРУ

Дата: 24.11.2016 13:53

Покращення інфраструктури міста для зручності громадян – це ті головні завдання, які перед собою ставить міська влада. З цією метою нещодавно було проведено капітальний ремонт тротуарів по вулиці В. Стуса, алеї в парку Перемоги.

На черзі у планах міського голови та його команди – капремонт тротуару по вулиці Центральній, починаючи від перехрестя з провулком Хлібозаводським до вулиці Пісочної. Вздовж по цьому відрізку уже встановлено нові ліхтарі з лед-лампами, які економлять електрику. Наразі комунальники ведуть підготовчі роботи для устелення тротуарної плитки, демонтуються бордюри, викорчовуються пні та насадження, які заважатимуть роботі. Якщо дозволять погодні умови, роботи планується розпочати уже найближчим часом.

Максим ШУЛЬГА.

На знімку: розпочато підготовчі роботи для капітального ремонту тротуару по вул. Центральна.