ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ-БОРЦІВ

Дата: 22.11.2016 13:58

21 листопада Україна відзначила День свободи і гідності на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Урочисті заходи в нашому місті пройшли біля меморіалу Небесній Сотні та усім борцям за Незалежність України, що на площі Героїв Майдану. Щоб вшанувати пам’ять усіх, хто віддав своє життя у боротьбі за український народ, мову, культуру, мир і справедливість прийшли керівники міста і району, колективи працівників державних установ, об’єднання громадян, представники громадських організацій і небайдужі гайворонці.

Хвилиною мовчання вони віддали шану усім, хто поліг у боротьбі за Українську  державу та поклали квіти до меморіалу. Працівники районного Будинку культури виконали пісні, присвячені боротьбі за мир в Україні.

Юлія СІЧКАР.

На знімку: покладання квітів до меморіалу Небесній Сотні та усім борцям за Незалежність України; під час урочистостей на площі Героїв Майдану.