ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ РОМАНА ВОЛУЙКА З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 07.01.2018 10:20

Христос Рождається! Славіте Його!

З цим світлим святом вітаю усіх людей.
Бажаю гайворонцям, нехай Різдво буде радісним. Нехай кожна родина збереться разом, за одним столом біля ялинки і в благополуччі, в мирі славить Добру Новину.
Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.
Щиро зичу вам, дорогі друзі, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь рідного міста і України!
Веселих свят!

Міський голова Роман Волуйко.